Музичні фестивалі.<br>Не пропускали жодної пісні!

Tuborg_GreenFest1.jpeg

Окрім ячменю та хмелю, важливим інгредієнтом Tuborg були фестивалі. Ми втамовували жагу багатьом поколінням до нових відчуттів. Від ледве одягнутих надривно кричущих дівчат-хіпі до штовхаючих одне одного фанатів Нірвани, а також фестивальників, дригаючих своїм тілом під ритми Major Lazer. Якщо ви гарно проводите час із голосною музикою, будьте впевнені, що Tuborg неподалік, слідкує за тим, щоб ви нічого не пропустили.

Greenfest

Бувай балалайко, привіт бас гітаро! В роки одразу після падіння берлінської стіни, радянська молодь була помішана на західній культурі та музиці. Можна спинити людей, але не музику.

У 2005 році ми розворушили російську музичну сцену за допомогою таких артистів як Foo Fighters, Garbage та The Queen of the Stoneage. Коли Greenfest було офіційно засновано і люди гуртом заявили «Ми хочемо більше!» і решта східної Європи також підтягнулась.

Сьогодні, Greenfest (який скоро перетвориться на TBRGOpen) прикрашає літо багатьох країн, арешті, об’єднуючи молоді покоління і музику, яку вони так люблять.

EXIT Festival

Любіть музику, а не війну. Exit не схожий на жоден фестиваль. Він був заснований у 2000 році студентським рухом за демократію у Сербії та на Балканах. Сербам остогидли репресії і музика знову була кращим способом повернути собі життя та молодість.

Фестиваль Exit народився внаслідок боротьби із ненавистю та кривавими Балканськими війнами 90-их років. Слоган фестивалю був: «Втекти з десяти років божевілля» - посилання на керівництво Милошевича.

У 2001 році, фестиваль перемістився у чарівний Петроварадинський ліс, який знаходиться на правому березі річки Дунай у Новому Саді. З часом фестиваль зростав і збільшувався, частково за допомогою Tuborg.

Фестиваль отримав нагороду «Best Festival» на Британській Церемонії у 2007 році, також Yourope – асоціація, що складається із 40 найбільших фестивалів Європи, нагородила Exit титулом «Best European Festival».

І хоча Tuborg більше не спонсорує цей фестиваль, ми все ще одні з його найбільших фанатів.

Glastonbury Festival

Перший фестиваль пройшов у 1970 році, на наступний день після смерті Джиммі Хендрікса, перед 1500 глядачами. Цей фестиваль не просто місце для музичних виступів. Це святкування музики, мистецтва та контркультури. І сьогодні, при продажі 150,000 квитків та більш ніж 90 виступах він вважається одним із найбільших фестивалів музики та мистецтв у світі.

Tuborg було офіційним пивом фестивалю аж до 2016 року.